BillTech API dla banków i aplikacji finansowych

Zwiększ atrakcyjność i lojalność swoich klientów dzięki funkcji opłacania rachunków


Opłaty cykliczne jeszcze prostsze

Mając dostęp do przeszłych i przyszłych opłat cyklicznych swoich klientów, można udostępnić im łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek płatności z poziomu aplikacji bankowej.

Automatyczne płatności

BillTech udostępnia użytkownikom możliwość opłacania rachunków automatycznie, dzięki czemu Twoi klienci nie będą spóźniać się z płatnością. Nigdy więcej nie będą musieli pamiętać o terminach!

Zwiększ zaangażowanie klientów

Dzięki dodatkowej funkcjonalności w Twojej platformie do bankowości online, użytkownicy będą jeszcze chętniej spędzać z nią czas. Chętniej będą eksplorować jej pozostałe funkcje, żeby przenieść wszystko w jedno miejsce.

Lojalność na najwyższym poziomie

Integracja bankowości i najłatwiejszego w historii dostępu do opłat cyklicznych niweluje konieczność korzystania z innych platform. Daj swoim klientom wszystko, czego potrzebują - w jednym miejscu!

Nowoczesna bankowość... bardziej nowoczesna

Dzięki użyciu naszej infrastruktury możesz oferować swoim klientom najnowsze rozwiązania z obszaru finansów i technologii - przygotowane z myślą o potrzebach klientów Twojego banku.

Ponad 1200 dostawców w jednym miejscu

Nasza technologia tworzy połączenie między Twoim bankiem a systemami obsługi klienta ponad 1200 największych dostawców usług w Polsce - od czynszy i czesnych przez energię i wodę po telekomy oraz wiele więcej!

Wszystkie faktury w zasięgu ręki

BillTech API podaje informacje o historycznych i przyszłych płatnościach, ale również o ich statusie (zaległa, nadchodząca, opłacona). Ponadto w łatwy sposób można dowiedzieć się o szczegółach umowy oraz jej warunkach.

Subskrypcje i ubezpieczenia pod kontrolą

Dostarczamy informacje o płatnościach na rzecz ubezpieczycieli oraz usług świadczonych w modelu subskrypcyjnych. Już nigdy nie wymkną się Twoim użytkownikom spod kontroli!

Case study

Sprawdzona technologia

BillTech API jest z sukcesem wykorzystywany przez platformę Moje Usługi. Operatorem platformy jest Bank ING, który korzysta z rozwiązań BillTech od 2018 roku.


Sprawdź Moje Usługi

Zamów darmowe 30 min demo BillTech API

Umów spersonalizowaną prezentację naszego rozwiązania, aby zobaczyć, w jaki sposób BillTech API może pomóc Twojej firmie.

Zamów Demo