Udostępnij szybkie płatności swoim klientom

Płatności BillTech to najlepszy sposób na szybkie płatności dla Twoich klientów

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJSKONTAKTUJ SIĘ

Pozwól Twoim klientom płacić za usługi szybciej i łatwiej

Należności na czas

Klient może opłacać rachunki szybko i bez przepisywania, klikając “Opłać teraz” z poziomu eBOK, e-mail z e-fakturą, czy innego ekranu.

Wyższa satysfakcja klienta

Szybkie płatności są udostępniane przez największych graczy na rynku i bardzo oczekiwane przez samych klientów.

Integracja w 30 min

Dzięki dedykowanym wtyczkom integracja z płatnościami BillTech trwa ok. 30 minut i nie wymaga zaangażowania programistów.

Płatność prosto z wiadomości e-mail

Przycisk “Opłać teraz” można umieścić w powiadomieniach e-mail o wystawionej fakturze, czy spóźnionej płatności. To najwygodniejsze miejsce dla zainicjowania płatności.

Płatności prosto z panelu użytkownika eBOK

Przycisk “Opłać teraz” można umieścić również w panelu eBOK, w którym klienci widzą swoje faktury. Płatność może być dokonana na podstawie wystawionej faktury oraz na podstawie salda.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

W BillTech na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych użytkowników. Dlatego dużo zainwestowaliśmy w bezpieczną infrastrukturę. Korzystamy z technologii Heroku i  AWS, szyfrowanych połączeń i bezpiecznych baz danych.

Natychmiastowa informacja o płatności

Po wykonanej płatności informacja trafia bezpośrednio do Twojego systemu, a stan konta klienta jest natychmiast aktualizowany. Nie ważne, czy jest weekend, środek nocy, czy święto wolne od pracy – biuro obsługi klienta nie musi już odbierać telefonów i MMSów z potwierdzeniami przelewów.

Obsługa wszystkich banków i kart

BillTech współpracuje z certyfikowanym dostawcą płatności DotPay, który obsługuje wszystkie najważniejsze banki w Polsce oraz karty płatnicze Visa i MasterCard. DotPay posiada zgodę na prowadzenie działalności w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej, wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego i gwarantuje bezpieczeństwo płatności.

Auto-płatności i przydatne powiadomienia

BillTech udostępnia użytkownikom możliwość opłacania rachunków automatycznie, przez co Twoi klienci nie będą spóźniać się z płatnością. W przypadku spóźnienia się z płatnością klient otrzyma powiadomienie przypominające o płatności.

Integracja 30 minut

BillTech dysponuje wtyczkami do wybranych systemów (w tym np. LMS), które pozwalają na bardzo szybką integrację.Uruchomienie wtyczki w popularnych systemach (jak np. LMS) jest banalnie proste i trwa zaledwie do 30 minut. Oferujemy bezpłatne wsparcie techników integrujących wtyczkę. Wtyczka jest stale wspierana i rozwijana.

Dołącz teraz dostawców korzystających z BillTech