BillTech API dla poczt internetowych

Opłaty za rachunki znowu na poczcie… tym razem internetowej!


Łatwy dostęp do rachunków

Nasza technologia automatycznie rozpoznaje dane z przysłanych faktur, żeby użytkownik mógł szybko opłacić je jeszcze z poziomu skrzynki odbiorczej – bez przepisywania i logowania do banku!

Bez konieczności rejestracji użytkownika

Obecni użytkownicy Twojej poczty nie muszą zakładać żadnych nowych kont – wszyscy ich dostawcy automatycznie połączą się z profilem w poczcie internetowej.

Szybciej, łatwiej, lepiej

Szybkie płatności są udostępniane przez największych graczy na rynku i bardzo oczekiwane przez samych klientów. To gwarancja ich satysfakcji.

Wiele form płatności

Użytkownik aplikacji, w których jest zaimplementowana technologia BillTech, może dokonywać płatności poprzez BLIK, po zalogowaniu się do konta bankowego (pay-by-link) lub za pomocą karty.

Dotrzyj do młodszych osób

Zbuduj przewagę nad konkurencją w postaci funkcjonalności idealnej dla młodszych grup wiekowych – osób, które żyją w biegu i potrzebują szybkich i skutecznych rozwiązań w zasięgu ręki.

Wzrost retencji

Dzięki możliwości opłacania rachunków z poziomu poczty internetowej, użytkownicy chętniej spędzają czas właśnie tam, a nie w bankowości mobilnej czy na stronie dostawcy.

Wszystkie faktury w zasięgu ręki

BillTech API podaje informacje o historycznych i przyszłych płatnościach, ale również o ich statusie (zaległa, nadchodząca, opłacona). Ponadto w łatwy sposób można dowiedzieć się o szczegółach umowy oraz jej warunkach.

Skuteczna monetyzacja

Narzędzie do płatności z poziomu poczty idealnie nadaje się na nową funkcjonalność w wersji premium Twojej poczty internetowej.

Większe wykorzystanie pozostałych funkcji

W związku z większą ilością czasu spędzaną na stronie poczty internetowej, użytkownicy chętniej eksplorują inne jej funkcje, żeby przenieść wszystko w jedno miejsce.

Case study

Sprawdzona technologia

BillTech API jest z sukcesem wykorzystywany przez platformę Moje Usługi. Operatorem platformy jest Bank ING, który korzysta z rozwiązań BillTech od 2018 roku.


Sprawdź Moje Usługi

Zamów darmowe 30 min demo BillTech API

Umów spersonalizowaną prezentację naszego rozwiązania, aby zobaczyć, w jaki sposób BillTech API może pomóc Twojej firmie.

Zamów Demo