Zbierz wszystkie rachunki w jedno miejsce i opłacaj je jednym kliknięciem

BillTech to darmowa platforma do opłacania rachunków. Zaloguj się, aby w 30 sekund zobaczyć wszystkie swoje rachunki i opłacać je jednym kliknięciem.

Zaloguj się

Odzyskaj kontrolę nad rachunkami!

Płatność jednym kliknięciem

W BillTech możesz za jednym razem opłacić wszystkie rachunki korzystając z DotPay lub karty.

Bez szukania i przepisywania

Dzięki 30 sek. integracji z e-mail, już nie będziesz musieć szukać rachunków i ręcznie przepisywać kwot.

Koniec myślenia o rachunkach

Dzięki powiadomieniom i auto-płatnościom będziesz miał pewność, że wszystko jest opłacone jak trzeba na czas.

Bez przepisywania

Nikt z nas nie lubi przepisywać lub kopiować danych, czy może być coś nudniejszego? Mimo to co miesiąc większość z nas kopiuje dane do przelewu za media. W BillTech, faktury elektroniczne, które otrzymujesz na skrzynkę mailową możesz automatycznie importować do BillTech (dzięki integracji z Gmail) lub przesyłać na dedykowaną skrzynkę mailową, która jest tworzona dla każdego użytkownika. Faktury papierowe możesz zeskanować korzystając z kamery w Twoim urządzeniu lub możesz je wpisać ręcznie w kilka sekund.


Wszystko w jednym miejscu

Naszym celem jest, abyś mógł zebrać 100% swoich rachunków i płatności w jednym miejscu. Wszystkie faktury, które dowolną metodą dodasz do BillTech, będą zawsze dostępne i prezentowane w przejrzystej formie, tak byś w mgnieniu oka zobaczył najważniejsze informacje takie jak data i kwota płatności oraz jej status. Opłacając rachunki przez BillTech zawsze wiesz czy wszystko jest opłacone.


Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

W BillTech na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych użytkowników. Dlatego dużo zainwestowaliśmy w bezpieczną infrastrukturę. Korzystamy z technologii Heroku i  AWS, szyfrowanych połączeń i bezpiecznych baz danych.


Działa z każdym dostawcą…

BillTech potrafi automatycznie importować e-faktury od najważniejszych dostawów mediów (pełna lista). Dodatkowo, dzięki funkcji dedykowanego adresu email, możesz przesłać ręcznie lub za pomocą reguł w swoim kliencie pocztowym każdą fakturę, którą otrzymujesz od jakiegokolwiek wystawcy, a pojawi się ona w BillTech.


…i z Twoim bankiem

BillTech współpracuje z certyfikowanym dostawcą płatności DotPay, który obsługuje wszystkie najważniejsze banki w Polsce oraz karty płatnicze Visa i MasterCard. DotPay posiada zgodę na prowadzenie działalności w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej, wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego i gwarantuje bezpieczeństwo płatności.


Przydatne powiadomienia i auto-płatności

46% polaków przyznaje się, że nie płaci rachunków na czas, głównie z powodu zapominalstwa. BillTech przypomina o płatności wysyłając powiadomienia mailowe kilka dni przed terminem płatności. W każdej wiadomości jest link, który prowadzi bezpośrednio do płatności. Ustawienie płatności automatycznych pozwala całkowicie zautomatyzować proces opłacania rachunków. Wystarczy zapisać kartę w BillTech i kliknąć “Opłacaj automatycznie”. Kilka dni przez płatnością poinformujemy Cię o płatności.


Wystarczy 30 sekund

W przeciwieństwie do istniejących rozwiązań opłacanie rachunków w BillTech można rozpocząć po zaledwie kilkunastu sekundach. Nie musisz pamiętać haseł abonenckich do eBOKów dostawców. Wszystkie rachunki są automatycznie importowane ze skrzynki email.

Nowość

Moje Usługi - nowa odsłona platformy BillTech

Moje Usługi to platforma do zarządzania płatnościami cyklicznymi wykonana we współpracy z Bankiem ING.

Sprawdź teraz